nedeľa 21. augusta 2011

Víťazom sa stáva

Polnarodeninová súťaž dospela k svojmu koncu. Už mi zostáva len vyhlásiť víťazov a rozposlať im výhry.

Hlavnú cenu - knihy Mŕtvi do súmraku a Živí mŕtvi v Dallase - vyhráva

Silvusha

 
Bonusovú cenu - knihu Škola noci vyhráva

Elli Winchester
 za odpoveď: "Nechala by som si vytetovať fretku." (girl, seriously? :P)

Okrem toho pripojila Elli obrázok svojej fretky, ktorý ma úplne dostal a musím ho preto zverejniť. 
Čiže, nech sa páči, toto je Ellina fretka (ktorá neviem ako sa volá, ale keď ju tu Elli nájde, dúfam, že jej meno doplní do komentáru :)

 

Obom víťazkám gratulujem a zároveň im posielam mail o výhre. Tí, čo ste nevyhrali, nesmúťte, čoskoro usporiadam určite ďalšiu súťaž.

4 komentáre:

 1. Aká bola dovolenka? (Je to správně? :D:D:D) ta fretka je strašně roztomilá :) vždycky jsem chtěla nějaký takovýhle malý zviřátko. Ale od tý doby co mám 2 psy a z toho jednoho loveckýho to jaksi padlo :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Hej, je to správne :)
  Dovolenka bola najsamúžasnejšia! (no prikrátka)
  Ale si predstav takúto fretku ako tetovanie :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Páni já vyhrála!:D Děkuju moc, hned pošlu e-mail s adresou:D Fretka se jmenuje Damon:D Ano jako Damon z Upířích deníků.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ten, kto dnes číta toto svedectvo, by mal osláviť so mnou a mojou rodinou, pretože to všetko začalo ako vtip pre niektorých ľudí a iní hovorili, že to nie je možné. Volám sa Juraj Kamensky a som z Bratislavy, ale s manželkou sa sťahujem do Chicaga. Som šťastne ženatý s dvoma deťmi a krásnou ženou. Niečo hrozné sa stalo mojej rodine, stratil som prácu a moja žena opustila dom, pretože som sa nemohla starať o seba a o potreby rodiny. a jej deti v tomto konkrétnom okamihu. Podarilo sa mi deväť rokov, žiadna žena, ktorá by ma podporovala, aby som sa o deti dobre starala. Snažím sa poslať testovaciu správu mojej žene, ale ona blokovať ma z rozprávania s ňou sa snažím hovoriť so svojím priateľom a jej rodinnými príslušníkmi, ale stále viem, že by mi mohol pomôcť a ja som bol podanie žiadosti neskôr toľko spoločnosti, ale stále to urobili Nevolajte ma, kým neprišiel verný deň, že nikdy nezabudnem v mojom živote. Keď som sa stretol so starým priateľom môjho, ktorému som vysvetlil všetky moje ťažkosti a povedal mi o skvelom mužovi, ktorý mu pomohol získať dobrú prácu v Coca cola spoločnosť a on mi povedal, že jeho kúzlo koliesko, ale ja som človek, ktorý nikdy neverí v kolieskach kúzla, ale ja som sa rozhodol dať mu vyskúšať a jeho meno je Drosagiede on ma poučil a ukázal mi, čo mám robiť v týchto troch dňoch obed spell.I sledovať všetky pokyny a robiť to, čo ma požiadal, aby som sa dobre. uistil sa, že všetko šlo dobre a moja žena ma opäť uvidí po skvelej práci Drosagiede. Moja žena mi zavolala s nevedomým číslom a ospravedlnila sa mi a povedala mi, že mi naozaj chýba a naše deti a moja žena sa vracajú domov.a po dvoch dňoch Spoločnosť, ktorej som poslala svoj uznávací list, teraz som manažérom spoločnosť Paragon tu v USA. Odporúčam vám, ak máte nejaké problémy, pošlite správu na tento e-mail: {doctorosagiede75@gmail.com} alebo čo mu dáte na +2349014523836 a dostanete najlepší výsledok. Vezmite veci za samozrejmosť a bude vám odobraté. Prajem Vám to najlepšie.

  OdpovedaťOdstrániť