piatok 12. augusta 2011

Z týchto dôvodov odchádzam

na dovolenku! :))

Chcela som vám naposledy zamávať a popriať pekný týždeň. (bezo mňa :)

Idem na chatu uprostred poľa k Žďáru nad Sázavou vykonávať nasledovné činnosti: spánok, ľahké popíjanie, opekanie pri ohníčku, hranie spoločenských hier (Carcassone, Scrabble, Akitivy), saunovanie a zbieranie čučoriedok.

No a samozrejme budem čítať - tieto dve knihy:

    

Pripomínam ešte, že do piatku prebieha moja polnarodeninová súťaž, takže pokiaľ chcete vyhrať super knihy, šup šup SEM. Súťaž vyhodnotím, keď sa vrátim z chaty.

Na pondelok mám pre vás ešte naschedulovaný článok (to je vám technika, čo?), takže sa príďte pozrieť na moju TOP 10 knižných obalov.

Už letím, papiky pa!

2 komentáre:

  1. Eh! Keď som prečítala názov, skoro som odpadlo, ale iba sekundu kým som neprešla k článku.:D Na dovolenke si to užii.(:

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ten, kto dnes číta toto svedectvo, by mal osláviť so mnou a mojou rodinou, pretože to všetko začalo ako vtip pre niektorých ľudí a iní hovorili, že to nie je možné. Volám sa Juraj Kamensky a som z Bratislavy, ale s manželkou sa sťahujem do Chicaga. Som šťastne ženatý s dvoma deťmi a krásnou ženou. Niečo hrozné sa stalo mojej rodine, stratil som prácu a moja žena opustila dom, pretože som sa nemohla starať o seba a o potreby rodiny. a jej deti v tomto konkrétnom okamihu. Podarilo sa mi deväť rokov, žiadna žena, ktorá by ma podporovala, aby som sa o deti dobre starala. Snažím sa poslať testovaciu správu mojej žene, ale ona blokovať ma z rozprávania s ňou sa snažím hovoriť so svojím priateľom a jej rodinnými príslušníkmi, ale stále viem, že by mi mohol pomôcť a ja som bol podanie žiadosti neskôr toľko spoločnosti, ale stále to urobili Nevolajte ma, kým neprišiel verný deň, že nikdy nezabudnem v mojom živote. Keď som sa stretol so starým priateľom môjho, ktorému som vysvetlil všetky moje ťažkosti a povedal mi o skvelom mužovi, ktorý mu pomohol získať dobrú prácu v Coca cola spoločnosť a on mi povedal, že jeho kúzlo koliesko, ale ja som človek, ktorý nikdy neverí v kolieskach kúzla, ale ja som sa rozhodol dať mu vyskúšať a jeho meno je Drosagiede on ma poučil a ukázal mi, čo mám robiť v týchto troch dňoch obed spell.I sledovať všetky pokyny a robiť to, čo ma požiadal, aby som sa dobre. uistil sa, že všetko šlo dobre a moja žena ma opäť uvidí po skvelej práci Drosagiede. Moja žena mi zavolala s nevedomým číslom a ospravedlnila sa mi a povedala mi, že mi naozaj chýba a naše deti a moja žena sa vracajú domov.a po dvoch dňoch Spoločnosť, ktorej som poslala svoj uznávací list, teraz som manažérom spoločnosť Paragon tu v USA. Odporúčam vám, ak máte nejaké problémy, pošlite správu na tento e-mail: {doctorosagiede75@gmail.com} alebo čo mu dáte na +2349014523836 a dostanete najlepší výsledok. Vezmite veci za samozrejmosť a bude vám odobraté. Prajem Vám to najlepšie.

    OdpovedaťOdstrániť