pondelok 15. augusta 2011

Top týždňa (11) - Najpríťažlivejšie obálky

Copyright na toto meme má Luu

Práve v tejto chvíli, keď očami prelietavate moje úvodné slová a kocháte sa namiesto nich krásnymi obálkami, ktoré som pre vás vybrala, si užívam dovolenku s mojimi kamarátmi (to ale neznamená, že mi nemôžete zanechať koment - určite si ho rada prečítam v sobotu, keď sa vrátim).
Tento článok píšem v piatok pred odchodom (a to nemám zbaleného ani pol trička) a nastavila som jeho odoslanie na dnešný deň (pre vás pondelok :). 
Témou tejto topky sú najkrajšie obálky, takže môj dnešný príspevok bude vizuálneho rázu.

    

    

      

    

    

Krásne, však? O kvalite obsahu sa porozprávame nabudúce :))

4 komentáre:

 1. Vždycky mě znova dostane, když vidím obálku k Across the Universe, jeee, tak se mi líbí! :D
  Ale ty ostatní taky vypadají podařeně...

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Všechny ty obálky jsou opravdu moc pěkné :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ten, kto dnes číta toto svedectvo, by mal osláviť so mnou a mojou rodinou, pretože to všetko začalo ako vtip pre niektorých ľudí a iní hovorili, že to nie je možné. Volám sa Juraj Kamensky a som z Bratislavy, ale s manželkou sa sťahujem do Chicaga. Som šťastne ženatý s dvoma deťmi a krásnou ženou. Niečo hrozné sa stalo mojej rodine, stratil som prácu a moja žena opustila dom, pretože som sa nemohla starať o seba a o potreby rodiny. a jej deti v tomto konkrétnom okamihu. Podarilo sa mi deväť rokov, žiadna žena, ktorá by ma podporovala, aby som sa o deti dobre starala. Snažím sa poslať testovaciu správu mojej žene, ale ona blokovať ma z rozprávania s ňou sa snažím hovoriť so svojím priateľom a jej rodinnými príslušníkmi, ale stále viem, že by mi mohol pomôcť a ja som bol podanie žiadosti neskôr toľko spoločnosti, ale stále to urobili Nevolajte ma, kým neprišiel verný deň, že nikdy nezabudnem v mojom živote. Keď som sa stretol so starým priateľom môjho, ktorému som vysvetlil všetky moje ťažkosti a povedal mi o skvelom mužovi, ktorý mu pomohol získať dobrú prácu v Coca cola spoločnosť a on mi povedal, že jeho kúzlo koliesko, ale ja som človek, ktorý nikdy neverí v kolieskach kúzla, ale ja som sa rozhodol dať mu vyskúšať a jeho meno je Drosagiede on ma poučil a ukázal mi, čo mám robiť v týchto troch dňoch obed spell.I sledovať všetky pokyny a robiť to, čo ma požiadal, aby som sa dobre. uistil sa, že všetko šlo dobre a moja žena ma opäť uvidí po skvelej práci Drosagiede. Moja žena mi zavolala s nevedomým číslom a ospravedlnila sa mi a povedala mi, že mi naozaj chýba a naše deti a moja žena sa vracajú domov.a po dvoch dňoch Spoločnosť, ktorej som poslala svoj uznávací list, teraz som manažérom spoločnosť Paragon tu v USA. Odporúčam vám, ak máte nejaké problémy, pošlite správu na tento e-mail: {doctorosagiede75@gmail.com} alebo čo mu dáte na +2349014523836 a dostanete najlepší výsledok. Vezmite veci za samozrejmosť a bude vám odobraté. Prajem Vám to najlepšie.

  OdpovedaťOdstrániť