utorok 1. mája 2012

Giveaway hop


Už 300 500 miliónov rokov (čítaj tristo päťsto) sa tu o nič nesúťažilo. Takže, aby ste nepovedali, že som sebecká a že sa len chvastám (napríklad v článku pod týmto), prihlásila som sa do súťažného hopu, ktorý organizuje Jane @ Jane's Books a mám pre vás pripravenú ako výhru ružovú knihu, pretože tentoraz máme tému máj lásky čas!

Čo vám ešte o knihe poviem okrem toho, že je ružová? Nájdete v nej veľa módy, vzťahov, chalanov a...bože, čo tam po tom?! JE RUŽOVÁ!


Aké sú pravidlá?
1. byť nasledovateľom blogu Fragile Things, alebo ho začať nasledovať klikom na pravom paneli
2. vyznať mi lásku

HA! to ste sa zľakli, však?! (dobre, po hlúpom vtipe späť k pravidlám)

2. poslať komentár k tomuto článku v tvare:
nick:
mail:
odpoveď na otázku, keby ste mali vyznať lásku 1 neživej veci, aká by to bola a prečo
3. to je všetko! také jednoduché, ľahké a nenáročné
4. knihy inej farby bohužiaľ do súťaže nemám, takže ak nemáte radi ružovú, budete sa musieť prekonať

Súťaž trvá od 1.5. do 31.5. Víťaza vyhlásim 1.6. tu na blogu a o výhre ho upovedomím mailom. Majte sa krásne zlatíčka a prajem vám v máji veľa lásky!

Ozaj, nezabudnite si zasúťažiť aj na iných blogoch:
Z akéhosi neznámeho dôvodu mi nejde linkovač, takže, ak sa chcete zúčastniť aj ostatných súťaží, pokračujte na blog usporiadateľky na tejto adrese.

38 komentárov:

 1. Nick: Jane
  Mail: kokrjana@seznam.cz

  Jaké věci vyznat lásku? No, samozřejmě knize! :D A jaká? jéé, já to neumím popsat :D
  Nebudu jí dávat žádné bonboniéry, ani nic jiného, čím by se upatlala, ale okvětní lístečky růže poházené okolo mé nejkrásnější knížky (konkrétně Rudá jako rubín) by bylo úžasné :D

  Snad jsem splnila všechny úkoly a přeji NÁM VŠEM, aby se mého/našeho hopu zúčasnilo co nejvíc lidí ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Catty
  rimociova.katarina@azet.sk
  Lásku by som vyznala svojej posteli, lebo ju mám fakt rada :) Nikdy sa na nič nepýta, proste ma len prijme do svojej náruče, keď som šťastná, smutná, unavená, mrzutá - vždy.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Luci
  lucisa.n@seznam.cz
  Já bych taktéž vyznala lásku své posteli, protože ta mě nikdy nezklame a já se na ní vždycky po celým dnu těším :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Svoju lásku by som vyznala mnohým veciam ale najmä knihe. Kniha ma nikdy nepodvedie a dokáže mi vždy zlepšiť náladu.... Myslim, že už aj preto by som jej mala vyznať svoju lásku :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ells
  skodovavera@seznam.cz
  Vyznala bych lásku knize (já už to vlastně udělala :D). Nejspíš Twilight nebo Hunger Games. I když Hunger Games na lásku moc není, no... :D A proč? No, já ti nevím... Z těch knížek jsem úplně hotová!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Coccinelle
  lenmorav@yahoo.com
  tej ružovej knihe, lebo vyzerá ako kabelka!:D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. GFC: Miruš
  e-mail: hliboka.miroslava@gmail.com
  Asi by som ako správny knihomoľ mala napísať nejakú knihu alebo niečo také, ale ja by som vyznala lásku svojim repráčikom (dobre, sú to veľké obludy, ale ja ich ľúbim, zlatká moje. :D). Lebo ma zachránili vždy, keď som si rozdrbala slúchatká a mobil narýchlo napichla na nich. A lebo sú to skvelé doplnky, keď sa koná nejaká párty a proste... Sú úplne úžasné a skvele sa na nich skladujú knihy, keď už ich nemám kde inde poskladať. :D

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Nick: Evelin
  GFC: venusa22e
  e-mail: di_va22@azet.sk
  Lásku som už vyznala svojmu t-com plyšákovi Zelenáčovi 8D Jeho fotku nájdeš u mňa na blogu TU - http://violetwitch-eve.blogspot.com/2012/01/zelenac.html
  Bol to vianočný darček, po ktorom som strašne túžila, lebo mi učaroval v t-comáckych reklamách a chcela som ho mať, tak mi ho mama zohnala 8DDD
  Strašne ho milujem 8__)
  a samozrejme ešte by som vyznala lásku mojim naj knihám (prekvapivo) 8D

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Evk
  miss.little.eve AT gmail DOT com

  Težká otázka. Napadá mě hrozně moc věcí. Momentálně bych docela ochotně vznávala lásku jahodovému koktejlu - kdo by nemiloval jahody :D

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Nick: missviolet
  E-mail: missviolet@azet.sk
  GFC: Aneta Mišíková
  Ja už som vyznala lásku svojej knihovničke, krásne som ju objala a teta na mňa pozerala akoby mi už úplne preskočilo :D no a čo? vo mne sa normálne zdvíha vlna šťastia, keď sa tak pozerám na svoje milované knižky :D a rovnako som zbláznená do Paríža, bože, to mesto je úžasné, toľko vecí sa tam dá vidieť... toto leto idem a tak si myslím, že môj harmonogram by asi nikto nechcel zažiť... ja proste nedokážem nič vynechať :DD

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Dominika
  dominikamurnikova@gmail.com
  Samozrejme by to bola kniha. Je to jedno aká. Veď ja to aj spravím ;)
  Máš pravdu je to veľmi jednoduché! Ach keby si si vybrala mňa! Budem úpenlivo čakať! :* Sledujem tvoj blog! Je perfektny! A je mi jedno akej farby je kniha. Mimochodom, rúžova je moja druha naj farba po fialovej :)
  Prajem krásny deň :)

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Dayen
  dayenleah [at] gmail [dot] com

  Svoju lásku by som vyznala (a aj pravidelne vyznávam, ha :D) svojej čítačke Kindle. Neskutočne praktická vecička a môj verný spoločník na cestách, nudných rodinných návštevách či na nezáživných hodinách v škole.

  P.S.: Old follower, sledujem pod Dayen Leah.

  OdpovedaťOdstrániť
 13. majka22212
  majka22212@azet.sk

  Lásku by som vyznala asi škole, nášmu gymnáziu. Viem, trochu trápne a hlúpe, ale najviac zážitkov som doteraz zažila tam stretla najúžasnejších ľudí a spolu s nimi stvárala tie najväčšie somariny. Jednoducho škola nás spojila. A tiež, cez týchto ľudí (menovite Danielka) som sa dostala k young adult, tomuto blogu a tak ďalej.... Proste, škola som ti za to vďačná...

  PS: Díki za súťaž, a pekný deň.. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Alabell - alca.vocelkova(@)gmail.com

  Wau....:D myslíš že by mi pomohlo vyznat lásku cvičným maturitním testům? a nebo knize s architektonickým názvoslovím? že by pak vyšly příjimačky na vejšku a maturita :D kdyby tomu tak bylo, jdu do toho!!! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Silvia
  S1lviA147@azet.sk
  Lásku by som teraz vyznala mojej gitare (https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcQT4icgjqtmpP4UqZWveCdH3ZAOiV6tzecZDIs1pkBOcJkBUTXv0w) ktorá mi spríjemňuje dni, keď neviem prestať rozmýšľať o knihe/sérii, ktorú som práve dočítala :) Btw, ružová je super :)

  OdpovedaťOdstrániť
 16. GFC: DominikaCouf
  email: xo-domissek-xo@seznam.cz

  asi mojím novým kalhotám :D koupila jsem si je na narozeniny (v únoru), jsou plátěný, NARŮŽOVĚLÝ (:DD), a do půli lýtek (taková ta skoro-havlovská délka :D). ještě jsem je na sobě neměla, protože si budu muset koupit ještě nějaký sandálky nebo balerínky, ale ty mi budou závidět! ;DD
  (btw. šlo by vyznat lásku učitelce, která je fakt nelidská, aby mě osvobodila z dějepisu? :DD)

  OdpovedaťOdstrániť
 17. Rodaw z Knihánkova
  rodaw@seznam.cz

  Lásku bych z neživých věcí vyznala knížce Hostitel, protože ji miluju :DD Otevřela bych ji, řekla bych, jak je skvělá, dala jí pusu a na sluníčku si ji četla :)

  OdpovedaťOdstrániť
 18. Nikarika
  Nikarika@seznam.cz

  Tak určitě knížce Náhradní princ od Lenky Lanczové!! Nejraději bych ji láskou snědla :D Což by byla obrovská škoda :D

  OdpovedaťOdstrániť
 19. Aki
  GFC- Caramella15
  email- Caramella15@seznam.cz

  vyznala bych lasku svému fotáku, protože zachytí přesně to co potřebuji a hned napoprvé.. je prostě šikovný :D a fotky vypadají krásně a taky má užasnou pamět takže se jich vejde velka kupa :)
  a nebo té knížce, protože vypadá jako kabelka :))

  OdpovedaťOdstrániť
 20. nick:Veronika
  mail:pavlikova.nika@gmail.com


  Keby som mala vyznať lásku vyznala by som ju knihám vo všeobecnosti :D..A prečo?? Kniha je tu pre mňa keď je mi smutno, keď si chcem oddychnut. Je taký najlepší kamarát, čo neodvráva. :D

  OdpovedaťOdstrániť
 21. nick:Miki
  mail: miki450@seznam.cz
  odpoveď na otázku, keby ste mali vyznať lásku 1 neživej veci, aká by to bola: No hned druhé co mě napadlo (po notebooku, ale to mi přišlo blbý), je asi prkno. Ne jen tak obyčejné, dřevěné, ale to jezdící a skákací. Miluju snowboarding a jsem v ně, vážně dobrá, ale bez toho prkna bych to asi nezvládla, takže to je důvod, proč mu dávám přednost před ostatními. Je to ten nejúžasnější sport (nic se nevyrovná tomu, když letíte vzduchem a připadáte si jako když vážně umíte létat) a já ho můžu provozovat jen díky tobě, miluji tě!:) něco takovýho mu asi řeknu:)

  OdpovedaťOdstrániť
 22. nick: Sue
  mail: zuzana.horalkova zavináč gmail.com
  Lásku bych určitě vyznala nějaké z mých oblíbených knih. S knihama trávím mnoho času, takže proč ne? :)

  OdpovedaťOdstrániť
 23. Nick: Vendea
  GFC: Katherine Vendea
  mail: katerina.kopistova@seznam.cz

  Lásku bych vyznala svému plyšovému kojeneckému medvědovi. I když je od člověka, kterého teď už nemám ráda a není mi sympatický, tak medvěd je úžasný a v posteli nesmí chybět.

  OdpovedaťOdstrániť
 24. MoniQ
  monika.frolova@gmail.com

  Tak určite by to bola kniha :) No ale ktorá ? Tak to je dosť ťažké, no ale asi by to bola séria od Cassandra Clare The Mortal Instruments. No a prečo ? :D Tak určite pre hlavného hrdinu :D ale tak túto sériu milujem a pre mňa je ta najdokonalejšia a aj zbožňujem autorkin štýl písania.

  OdpovedaťOdstrániť
 25. Nick: munkiki
  Mail: munkiki@centrum.sk

  Určite to bude šokujúce, ale svoju lásku by som vyznala jedine knihe. (Ak ide o neživý predmet :D) Bez nej si to neviem ani predstaviť ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 26. Julliet
  julia.horvathova0@gmail.com

  Samozrejm kniha, čo môže byť lepšie ako keď držíte krásnu knihu s ešte lepším dejom ? :D .. ale otázka znie ktorej knihe, neviem si vybrať prečítala som ich toooľko a nechem ukrivdieť ani jednej, takže sa postavím pred moju knižnicu a bude to hromadné vyznanie lásky :D :D

  OdpovedaťOdstrániť
 27. Ach Triss :D Knihu nechcem lebo ju mám doma a pravidlá by som aj tak nesplnila lebo nie si neživá, ale keď mám príležitosť vyznávam lásku tebe, za všetky tvoje úžasné a úžasné vtipné články a za teba a tvoju úžasnosť všeobecne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 28. nick: Berenice
  mail: lama.guanako@gmail.com
  Asi sa budem opakovať, ale bola by to pravdepodobne kniha, milujem knihy! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 29. Nick: Kate
  GFC: katerinakaderkova
  Mail: katerinakaderkova@seznam.cz
  Já bych vyznala lásku banánovýmu koktejlu (protože jsem si na něho dnes večer po dlouhé době vzpomněla a zjistila, že je pořád stejně dobrej :D) a samozřejmě knížce, ale to se zbytečně opakuju.

  OdpovedaťOdstrániť
 30. Lenka Strešíková
  lenka.stresikova@gmail.com
  Vyznávam lásku čokoláde - robí mi spoločnosť keď som šťastná, smutná, s priateľmi, sama... dokonca aj keď chudnem, musím na ňu stále myslieť :)

  OdpovedaťOdstrániť
 31. nick: Terkamat
  mail: terkamat@seznam.cz
  Tužka, protože tužky píší knihy :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 32. Nick: Vexa
  E-mail: rhonnie.kr@gmail.com
  Napadla mě spousta věcí, kterým bych vyznala lásku, přes knihy, postel, ke sprše atd., ale asi bych lásku vyznala svému drahému notebooku, který mě spojuje se zbytkem světa, ochotně hltá všechny mé myšlenky, které do něj zapisuju, pomáhá mi ve chvílích nudy i při studiu ... :)

  OdpovedaťOdstrániť
 33. nick: Simcsa
  mail: simcsa13@gmail.com

  Vyznávam lásku neutíchajúcu a všemohúcu knihe Meno Vetra, dúfam, že sa mi teraz po tomto skvelom vyznaní nejakým zázrakom zhmotní v knihovničke, kde stále chýba :D

  P.S. keď nad tým tak uvažujem, tá kniha nemôže byť NEživá, takže si zaslúžim diskvalifikovať
  P.S.1 nechcem byť diskvalifikovaná.. vyznanie presmerované na čokoládu

  OdpovedaťOdstrániť
 34. nick: lola181
  mail: lola181@centrum.sk
  vyznala by som lásku hudbe, pretože je to niečo čo milujem, niekedy mám chuť tancovať pustím si disco hity, niekedy rada počúvam príjemné slaďáky, či letné hity, niekedy aj rock, niekedy si pustím len piano hudbu
  jednoducho na každé obdobie je tu vždy pre mňa, stále obdivujem ako je možno, že existuje toľko piesní a skladatelia ešte stále objavujú a tvoria nové a nové melódie, niekedy slová povedia toho tak veľa

  OdpovedaťOdstrániť
 35. nick: Mary
  mail: mery5po@gmail.com

  Lásku by som jednoznačne vyznala (a presne včera som nad tým aj rozmýšľala) sprchovej hlavici, resp. kotlu na vodu, pretože MILUJEM horúcu sprchu. Vlastne, milujem horúcu vodu, stačí mi, keď sa v nej môžem máčať. Celý deň je minimum. A nemám rada studené veci, takže na rozdiel od Belly, ktorá moju nechuť zdieľa, by som sa rozhodne nezaľúbila do chalana (starca) studeného ako ľad. Už len pri tej predstave mi je zima.

  OdpovedaťOdstrániť
 36. kexinka
  kexinka@seznam.cz

  Jistěže bych vyznala lásku knížce..všem knihám..a to prostě proto, že je miluju a nemůžu bez nich být :)

  OdpovedaťOdstrániť
 37. Zoey

  zoey42.42@gmail.com

  Asi môjmu počítaču. Je už dosť starý (máme ho od 2004), ale ešte stále zvláda plniť moje náročné požiadavky :) Po hodinách hrania Sims, Age of Empires a Mafie zvládol aj hodiny pozerania seriálov (a tých teda pozerám hodne, a aj keď niekedy načítava trocha dlhšie (napr. keď mám naraz pustený YouTube, otváram si email a čítam recenziu na blogu s kopou malých aplikácií na boku), doslova ho milujem :) Neviem si bez neho predstaviť ani jediný môj deň - cmuq :)

  OdpovedaťOdstrániť
 38. nick: Nikol
  mail: nikol168@azet.sk
  asi by som ju vyznala jednému kníhkupectvu u nás lebo má vždy super zľavy a nie je týždeň kedy si odtiaľ neodnesiem zlacnenú knihu

  OdpovedaťOdstrániť